KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13469284
nr 1346 9284
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 29/150, år 1951. Motivet: 47x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:42:53
6/9 22:40:22
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén